Залишайте заявку на безкоштовну консультацію
Якщо ви відсилаєте цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті
Ні, не потрібно. За законодавством України ця категорія справ підлягає спрощеному провадженню, яке не вимагає присутності сторін. Суд виносить рішення заочно. Для того, щоб скористатись програмою Вам треба лише надіслати свої документи електронною поштою або у Вайбер юристу «Мережі права» і чекати позитивного рішення суду. Не потрібно стояти в нескінченних чергах, витрачати свої нерви, навіть просто виходити із дому! Більше того, Ви можете у будь-який момент телефонувати на контактний номер «Мережі права», щоб дізнатися про стан своєї справи.
Кошти, витрачені на адвоката чи юриста досить незначні, порівняно з отриманим результатом. Ось тільки подивіться на прикладі нашої компанії. В середньому за свої послуги по збільшенню пенсії ми беремо від 5 000 гривень. При цьому суму часто розбиваємо на два платежі – аванс та фінальну оплату, яку Ви платите лише після фактичного отримання нової пенсії чи компенсації на свою картку. Ми порахували, що кожен пенсіонер з нашою допомогою збільшив пенсію мінімум на 1 000 гривень. Суд йде в середньому 6 місяців, при цьому одразу з новою пенсією пенсіонер отримує і компенсацію, за час, який йому не доплачували пенсію з моменту звернення до суду, тобто за 6 місяців суду йому компенсують в середньому 6 тисяч гривень. Якщо ж пенсіонер збільшив пенсію на 2-3 тисячі, то його компенсація складе вже 12-18 тисяч, що набагато більше за плату адвокату. Таким чином вже з компенсації пенсіонер повністью окуповує послуги адвоката і кожного місяця отримує вже збільшену пенсію.
Люди, які відбували покарання, мають право на зарахування страхового стажу за періоди офіційної роботи у виправних установах. Відповідно до законодавства, якщо засуджений працював на оплачуваній посаді зі сплатою страхових внесків, ці періоди можуть бути включені до страхового стажу.
Якщо Пенсійний фонд України (ПФУ) відмовляє у зарахуванні такого стажу, необхідно звертатися до суду або отримувати додаткові підтверджувальні документи.
Українське законодавство гарантує право засуджених на працю під час відбування покарання. Люди, які працювали під час відбування покарання, мають право на соціальне страхування, а відповідні періоди повинні враховуватися при призначенні пенсії.
Ця зайнятість допоможе накопичити достатню кількість років стажу для виходу на пенсію.
Сам факт перебування у виправній установі не є підставою для зарахування стажу. Проте, якщо людина під час відбування покарання працювала, та за неї було сплачено страхові внески, ці періоди включаються до страхового стажу на загальних підставах.
Пенсії засудженим призначаються на загальних підставах, якщо вони набули відповідного стажу. Для цього необхідно подати заяву до ПФУ, а в разі відмови – оскаржити її через суд.
Щоб зарахувати період роботи в установах виконання покарань, потрібно надати такі документи:
Якщо документи втрачено або ПФУ відмовляється зараховувати стаж, необхідно звертатися до суду.
Кожен рік офіційної роботи впливає на можливий вихід на пенсію. Якщо ПФУ неправомірно не враховує цей стаж для пенсії, його можна відстояти в суді.
Звертайтеся до нас, і ми допоможемо вам добитися зарахування стажу та отримати законну пенсію! Для отримання безкоштовної юридичної консультації - заповнюйте форму на цій сторінці.
Окрім цього, ви можете отримати безкоштовну консультацію по питанням отримання статусу УБД та перерахунку Чорнобильської пенсії.
Якщо ви відсилаєте цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті