Залишайте заявку на безкоштовну консультацію
Якщо ви відсилаєте цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті
Ні, не потрібно. За законодавством України ця категорія справ підлягає спрощеному провадженню, яке не вимагає присутності сторін. Суд виносить рішення заочно. Для того, щоб скористатись програмою Вам треба лише надіслати свої документи електронною поштою або у Вайбер юристу «Мережі права» і чекати позитивного рішення суду. Не потрібно стояти в нескінченних чергах, витрачати свої нерви, навіть просто виходити із дому! Більше того, Ви можете у будь-який момент телефонувати на контактний номер «Мережі права», щоб дізнатися про стан своєї справи.
Кошти, витрачені на адвоката чи юриста досить незначні, порівняно з отриманим результатом. Ось тільки подивіться на прикладі нашої компанії. В середньому за свої послуги по збільшенню пенсії ми беремо 6 000 гривень. При цьому суму часто розбиваємо на два платежі – аванс 3 000 грн та ще 3 000 грн Ви платите лише після фактичного отримання нової пенсії чи компенсації на свою картку. Ми порахували, що кожен пенсіонер з нашою допомогою збільшив пенсію мінімум на 1 000 гривень. Суд йде в середньому 6 місяців, при цьому одразу з новою пенсією пенсіонер отримує і компенсацію, за час, який йому не доплачували пенсію з моменту звернення до суду, тобто за 6 місяців суду йому компенсують в середньому 6 тисяч гривень. Якщо ж пенсіонер збільшив пенсію на 2-3 тисячі, то його компенсація складе вже 12-18 тисяч, що набагато більше за плату адвокату. Таким чином вже з компенсації пенсіонер повністью окуповує послуги адвоката і кожного місяця отримує вже збільшену пенсію.
ПФУ (Пенсійний фонд України) масово відмовляє у призначенні пенсії різним категоріям осіб, у зв’язку з незарахуванням стажу. Через незарахування стажу, пенсіонери отримують пенсію в меншому розмірі, і щомісяця втрачають свої кошти.
Фізична особа-підприємець (ФОП) йде на пенсію на загальних підставах, але зараз пенсія для ФОП може не призначатися, через відмови ПФУ. Перелік підстав для відмови призначення пенсії є невичерпним. Часто це трапляється у людей, які працювали, як ФОП, та перебували на спрощеній системі оподаткування чи на фіксованому податку.
Окрім відмови в нарахуванні пенсії ФОП, ПФУ може не зараховувати пенсіонерам стаж ФОП та добровільно не здійснювати перерахунок пенсії приватним підприємцям.
Періоди ведення самостійної підприємницької діяльності із застосуванням спрощеної системи оподаткування зараховуються, як страховий стаж ФОП, наступним чином:
ПФУ не зараховує пенсійний стаж ФОП, якщо підприємці перебували на спрощеній системі оподаткування до 2004 року, оскільки не бачать сплату страхових внесків. Для зарахування стажу до 2004 року необхідна довідка про реєстрацію особи як ФОП. Після 2004 року, згідно до реєстру застрахований осіб сплата може бути, однак ПФУ зараховує її не в повному розмірі. Тобто зараховує не 30 днів, а частково (декілька днів),що є протиправним.
Проте, після 2004 також можна зарахувати стаж ФОП. Зробити це можна за умови наявності довідки з ПФУ щодо відсутності заборгованості по сплаті ЄСВ, та підтверджуючої інформацію з податкової про сплату страхових внесків та форму оподаткування.
Таким людям ПФУ може надати рішення про відмову призначення пенсії, через відсутність необхідного страхового стажу. Це має бути саме рішення з підставою відмови, а не будь-яка відповідь на звернення до ПФУ. Дана відмова є підставою звернення до суду з вимогою зобов'язати ПФУ зарахувати спірний період у трудовий стаж.
Варто зауважити, що не завжди вигідно зараховувати увесь стаж ФОП в розрахунок пенсії для перерахунку, оскільки, як правило, неповні місяці виключаються з розрахунку заробітку, що позитивно впливає на коефіцієнт заробітку. Тому ми радимо звернутися за консультацією до кваліфікованих юристів, які зможуть прорахувати всі варіанти, та сказати, чи варто зараховувати весь стаж.
З усіма питаннями щодо пенсійного забезпечення звертайтеся до нашої компанії: заповніть форму на цій сторінці, та отримайте безкоштовну юридичну консультацію.