Будемо раді допомогти!

Залишайте заявку на безкоштовну консультацію

Якщо ви відсилаєте цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Дякуємо! Ваше звернення отримано!
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.
ГоловнаПро насПартнерство

Наші партнери

Ми завжди готові ділитися своїм досвідом з колегами та партнерами по спільній справі. А ця справа в нас – стояти на боці закону для простих людей. Відновлювати справедливість. Захищати права людей.

Ми віримо, що приносити користь людям ефективніше в надійній компанії однодумців. Тому для всіх, з ким наші базові цінності однакові, наші двері відчинені! 

Юридична консультація:
+38 (073) 300 07 07
Національний університет “Одеська юридична академія”

Наш партнер — Національний університет “Одеська юридична академія”. Це провідний спеціалізований навчальний заклад та лідер юридичної освіти на Півдні України.

Адвокати юридичної компанії “Мережа права” співпрацюють з академією задля підвищення юридичної кваліфікації студентів в межах навчального процесу. Також “Мережа права” забезпечує роботою студентів-юристів Національного університету “ОЮА”.

Одеський національний університет імені І. І. Мечникова

Співпрацюємо з одним із найстаріших закладів вищої освіти України – Одеським національним університетом імені І. І. Мечникова. Університет входить в ТОП-5 класичних університетів країни та перший на Півдні країни.

“Мережа права” активно бере участь у навчальному процесі молодих спеціалістів економіко-правового факультету, який є одним з найсучасніших, динамічних та провідних факультетів університету. А найкращим студентам-юристам – компанія надає робочі місця.

Об’єднання організацій роботодавців Одеської області

Співпрацюємо з Об’єднанням організацій роботодавців Одеської області, що представляє інтереси 10 організацій роботодавців. До Об’єднання входять понад 500 підприємств, з метою підтримки та захисту прав бізнесу.

Veteran Hub

Veteran Hub — мережа підтримки для ветеранів/ок, захисників/иць та їхніх коханих і рідних. Тут дбають про воїнів та їхніх близьких і надають їм безоплатні послуги: психологічну підтримку, консультації з пошуку роботи. Мережа підтримує воїнів під час повернення до цивільного життя та супроводжує працедавців, які готуються до їх повернення та хочуть працевлаштовувати ветеранів.

Університет економіки та права "КРОК"

Співпрацюємо з університетом “КРОК”, що є одним із перших приватних ЗВО України. В рамках співпраці працюємо над створенням гнучкої інноваційної освітньої системи для підготовки професіоналів та їх особистісного розвитку.

Платформа кар’єрного розвитку Career Hub

Підписали Меморандум про співпрацю з провідною платформою з кар’єрного зростання в Україні. В цій організації на фаховому рівні займаються розвитком професійних навичок працівників та готують до майбутньої роботи. Саме разом з Центрами Кар’єри наших партнерів ми шукаємо в нашу команду нових працівників. А зі свого боку створюємо власний навчальний продукт, щоб допомагати в постійному підвищенні кваліфікації юристів.

Державний університет «Житомирська політехніка» 

Навчальний заклад с понад 100-річною історією має потужну репутацію з підготовки фахівців різних напрямів. Факультет національної безпеки, права та міжнародних відносин напрацював потужний досвід з підготовки за спеціальностями «Правоохоронна діяльність», «Міжнародні відносини», «Національна безпека» та «Публічне управління та адміністрування». Факультет є лідером серед вітчизняних ЗВО з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців в Україні, у тому числі на замовлення Національного агентства з питань державної служби.

Житомирський державний університет ім. Івана Франка 

Провідний виш України виховав у своїх лавах вже п’ять поколінь фахівців. Обмін досвідом – це один з базових принципів роботи «Мережі права». Саме задля реалізації цього принципу Компанія співпрацює з авторитетними навчальними закладами України. Тепер студенти та викладацький склад вишу мають можливість використовувати цінний досвід практичної юридичної роботи, в тому числі у своїх наукових дослідженнях та підготовці дисертацій для отримання наукового ступеня.

Вам потрібна консультація адвоката?

Залишіть заявку, і ми передзвонимо:

Якщо ви відсилаєте цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Дякуємо! Ваше звернення отримано!
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.
Або зателефонуйте:
+38 (073) 300 07 07

Якщо ви відсилаєте цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті