Залишайте заявку на безкоштовну консультацію
Якщо ви відсилаєте цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті
Ні, не потрібно. За законодавством України ця категорія справ підлягає спрощеному провадженню, яке не вимагає присутності сторін. Суд виносить рішення заочно. Для того, щоб скористатись програмою Вам треба лише надіслати свої документи електронною поштою або у Вайбер юристу «Мережі права» і чекати позитивного рішення суду. Не потрібно стояти в нескінченних чергах, витрачати свої нерви, навіть просто виходити із дому! Більше того, Ви можете у будь-який момент телефонувати на контактний номер «Мережі права», щоб дізнатися про стан своєї справи.
Кошти, витрачені на адвоката чи юриста досить незначні, порівняно з отриманим результатом. Ось тільки подивіться на прикладі нашої компанії. В середньому за свої послуги по збільшенню пенсії ми беремо від 5 000 гривень. При цьому суму часто розбиваємо на два платежі – аванс та фінальну оплату, яку Ви платите лише після фактичного отримання нової пенсії чи компенсації на свою картку. Ми порахували, що кожен пенсіонер з нашою допомогою збільшив пенсію мінімум на 1 000 гривень. Суд йде в середньому 6 місяців, при цьому одразу з новою пенсією пенсіонер отримує і компенсацію, за час, який йому не доплачували пенсію з моменту звернення до суду, тобто за 6 місяців суду йому компенсують в середньому 6 тисяч гривень. Якщо ж пенсіонер збільшив пенсію на 2-3 тисячі, то його компенсація складе вже 12-18 тисяч, що набагато більше за плату адвокату. Таким чином вже з компенсації пенсіонер повністью окуповує послуги адвоката і кожного місяця отримує вже збільшену пенсію.
Якщо ви здійснили перехід з пенсії за вислугу років на пенсію за віком, але ваша виплата залишилася майже без змін, це може бути результатом помилкового розрахунку з боку Пенсійного фонду України. Фонд часто використовує дані про середню заробітну плату за три роки до виходу на пенсію за вислугу років, хоча насправді повинен враховувати останні три роки перед переходом на пенсію за віком. Компанія «Мережа права» знає, як допомогти вам отримати справедливу пенсію. Якщо ПФУ відмовляється зробити правильний перерахунок, наші адвокати допоможуть вам пройти через всі етапи перерахунку та відновлення справедливості. Якщо ПФУ відмовляється співпрацювати, ми підготуємо та подамо позов до суду. Після прийняття позитивного рішення ви отримаєте не тільки збільшену від 1000 гривень пенсію, але й компенсацію за період, коли вам недоплачували.
Якщо ви здійснили перехід з пенсії за вислугу років на пенсію за віком, Пенсійний фонд у більшості випадків розраховує розмір вашої виплати за показником середньої зарплати в Україні у період за три роки до вашого виходу на пенсію за вислугу років. Це неправильно, адже чиновники мають врахувати показник зарплати за три роки до вашого виходу на пенсію за віком. «Логіка» ПФУ зрозуміла: таким чином вони економлять на вас кілька тисяч гривень щомісяця. Але справедливість можна відновити: пенсійні адвокати компанії «Мережа права» знають, як розв’язувати проблему.
Вихід на пенсію за вислугу років передбачений статтями 52, 54 та 55 Закону України «Про пенсійне забезпечення», а також нормами Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб». Під час здійснення переходу з пільгової пенсії на пенсію за віком ці громадяни стикаються з проблемою: їхні виплати або ж залишаються незмінними, або ж збільшуються зовсім трохи (завдяки набутому страховому стажу після призначення пенсії).
Взагалі під час переведення з одного виду пенсії на інший Пенсійний фонд зобов’язаний розрахувати розмір виплат за формулою, що враховує середню зарплату по країні за три роки перед зверненням за пенсією за віком, а не за вислугу років. Проте чиновники часто маніпулюють і беруть для розрахунків інший період: коли ви виходили на пільгову пенсію.
Ось як це виглядає на прикладі: якщо ви пішли на пенсію за вислугу років до 2017 року, і ПФУ використовує середню зарплату по Україні за ті роки:
7994,47 грн (середня зарплата за 2014, 2015, 2016 роки) х 1,5 (умовний коефіцієнт зарплати) х 0,4 (умовний коефіцієнт стажу) = 4796,68 грн.
Однак, якби вони взяли новіші дані за 2021-2023 роки, ваша пенсія могла б бути:
13559,41 грн (середня зарплата за 2021, 2022, 2023 роки) х 1,5 х 0,4 = 8135,65 грн
Це різниця у понад 3000 грн на місяць!
Як має відбуватися зміна виду розрахунку пенсії, щоб розмір виплат був справедливим? Дуже рідко ПФУ йде назустріч пенсіонерам, але є сталий алгоритм, який дозволяє досягти правильного перерахунку.
Якщо у ПФУ відмовляються здійснювати правильний перерахунок, вам треба звернутись за допомогою в оформленні пенсії до адвоката по пенсійним справам. Компанія «Мережа права» надає такі послуги та вже допомогла понад 6000 пенсіонерам здійснити перерахунок, досягти справедливого розміру виплат та повернути кошти за час, коли вам не доплачували пенсію з моменту звернення до суду.
Що ми робимо:
Вам не треба турбуватись про збір документів та немає потреби ходити на судові засідання. Достатньо лише зачекати кілька місяців. Як тільки справа буде розглянута і прийняте позитивне рішення, ви будете отримувати збільшену виплату за ваш перехід на інший вид пенсії та компенсацію.
Заповніть заявку, отримайте безкоштовну консультацію та почніть досягати справедливості вже зараз!
Вам здається, що ваша пенсія має бути більшою? Замовте юридичний аналіз ваших виплат: адвокат визначить, чи правильним був розрахунок, а також надасть необхідні рекомендації.
Якщо ви відсилаєте цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті