Залишайте заявку на безкоштовну консультацію
Якщо ви відсилаєте цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті
За військовослужбовцями, які перебувають у полоні або зникли безвісти, зберігається їхнє грошове забезпечення. Кошти мають отримувати найближчі люди: дружина або чоловік, діти, батьки. Проте не завжди цю компенсацію нараховують своєчасно. Бувають і відмови. Захистити законне право на отримання цих грошей допоможуть адвокати юридичної компанії «Мережа права».
Законодавством України передбачено збереження грошового забезпечення за військовополоненими. Їхні рідні мають право отримувати грошове забезпечення: посадовий оклад, оклад за місцем служби, за військовим званням, надбавку за вислугу, інші додаткові види, а також додаткову винагороду 100 тисяч гривень на місяць за період знаходження у полоні або у статусі зниклого безвісти. Але трапляються випадки, коли допомога сім'ям мобілізованих, що перебувають у полоні, не надходить. Адвокати юридичної компанії «Мережа права» готові допомогти розв’язати цю проблему.
Допомогу родинам військових, які потрапили у полон, виплачують у передбаченій законодавством послідовності. Пріоритетне право на отримання мають:
Допомога сім'ям військових нараховується з першого дня захоплення захисника у полон. Для цього треба подати заяву на ім’я командира військовослужбовця. Розгляд заявки триває до 15 днів. Заявник отримує відповідь про прийняте рішення у письмовій формі.
Насправді різниці майже немає. За захисником, що зник безвісти, теж зберігається посадовий оклад за місцем служби, оклад за званням, надбавки та інші види грошового забезпечення. На отримання щомісячних виплат сім'ям безвісти зниклих в першу чергу мають право законна дружина або чоловік. Єдиний нюанс: гроші нараховують, аж поки не набере законної сили рішення суду про визнання військовослужбовця безвісно відсутнім або до оголошення його померлим.
Є різні причини, через які грошову допомогу сім'ям військовослужбовців, що перебувають у полоні, не сплачують. В першу чергу це неумисні (через погану організацію) або умисні дії безпосереднього командування. Відсутність документів, неправильне оформлення, навмисне відтягування часу — конкретна причина залежить від обставин.
Якщо вам відмовили у нарахуванні виплат родинам зниклих безвісти чи військовополонених, ви маєте право подати ще одне звернення до командира захисника. Але краще зверніться до юридичної компанії «Мережа права». У нас є великий досвід повернення справедливих виплат безвісти зниклим військовим: це понад 1000 виграних справ.
Заповніть заявку, отримайте безкоштовну консультацію та надайте нам необхідні дані. Ми беремо на себе всі подальші дії:
Компенсація за перебування в полоні — законне право родини захисника. Тому не витрачайте час і захистіть його за допомогою наших адвокатів.
Сім'ї, які пережили втрату, мають право на виплати за загиблого захисника. Ми допоможемо, якщо військова частина не нараховує їх або навмисне затягує процедуру.