Залишайте заявку на безкоштовну консультацію
2 500 / 4 500 грн. аванс + 3 500 / 4 500 грн. після результату + 1350 / 2 700 грн (суд. збір + пошта,якщо немає пільг). У зв’язку з втратою годувальника: ₴ 5 000 або 5 500. Залежить від кількості судів, 1 (якщо довідка видається добровільно) або 2 суди (якщо за довідку треба судитись).
Все залежить від регіону та суду
520/4833/22, 420/9383/22, 420/8691/22, 420/9303/22
Якщо ви відсилаєте цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті
Ні, не потрібно. За законодавством України ця категорія справ підлягає спрощеному провадженню, яке не вимагає присутності сторін. Суд виносить рішення заочно. Для того, щоб скористатись програмою Вам треба лише надіслати свої документи електронною поштою або у Вайбер юристу «Мережі права» і чекати позитивного рішення суду. Не потрібно стояти в нескінченних чергах, витрачати свої нерви, навіть просто виходити із дому! Більше того, Ви можете у будь-який момент телефонувати на контактний номер «Мережі права», щоб дізнатися про стан своєї справи.
Пенсії в Україні забезпечуються державним бюджетом. Навіть, якщо в бюджеті Пенсійного фонду — дефіцит, необхідні кошти перераховуються із державної казни. Чи був хоч один місяць, коли Вам не прийшла пенсія? Звичайно, що ні. Бо кожного місяця Ви гарантовано отримуєте свою законну пенсію. Відповідно, якщо рішенням суду Ваша пенсія буде збільшена, її НЕ припинять виплачувати. Ви почнете отримувати вже перераховану військову пенсію. У нашій практиці не було випадків, щоб пенсіонеру-силовику після рішення суду виплачували стару пенсію або припинили платити її взагалі.
Кошти, витрачені на адвоката чи юриста досить незначні, порівняно з отриманим результатом. Ось тільки подивіться на прикладі нашої компанії. В середньому за свої послуги ми беремо з військового пенсіонера або правоохоронця 6 000 гривень. При цьому суму часто розбиваємо на два платежі – аванс 3 000 грн та ще 3 000 грн Ви платите лише після фактичного отримання нової пенсії чи компенсації на свою картку. Ми порахували, що кожен пенсіонер-силовик з нашою допомогою збільшив пенсію мінімум на 4 000 гривень. А це означає, що свій аванс на послуги адвоката він окупив повністю з першої ж нової пенсії. Для тих пенсіонерів, які отримали на 5-7 тисяч вищу пенсію, послуги нашої компанії окупаються повністю одразу, та ще й залишається прибуток. Тобто для Вас, по суті, 3 000 грн – це дріб’язок, порівняно з тією сумою, яку Ви отримаєте в результаті. Компенсації та виплати заборгованості становлять десятки тисяч гривень. Тому тут навіть наводити приклад не потрібно. Зрозуміло, що всі витрачені кошти на адвоката окупаються в десятикратному розмірі.
На сьогодні Пенсійний фонд України розраховує оклади та звання для нарахування військової пенсії виходячи з розміру прожиткового мінімуму на 1 січня 2018 року. Логічним є питання, а чому так, якщо розмір прожиткового з 2018 року змінювався кожного року по декілька разів?
21.02.2018 Кабінет Міністрів України затвердив Постанову №103, якою (пункт 6) було змінено текст пункту 4 Постанови №704 КМУ. Тоді установили, що оклади мають рахуватися відповідно до розміру прожиткового мінімуму на 1 січня 2018 року, а не на 1 січня календарного року, як це було раніше.
Тобто, до Постанови №103 (внесення змін до Постанови №704) військові пенсіонери мали отримувати свою пенсію відповідно до розмірів актуальних окладів, що змінювались би разом зі зміною прожиткового мінімуму. А після – жодних змін, все рахується по 2018 року.
Так, 29.01.2020 Шостий апеляційний адміністративний суд прийняв рішення по справі №826/6453/18, яким скасував пункт 6 Постанови КМУ №103, тим самим поновив положення пункту 4 Постанови КМУ №704. Хоча, попри це, ПФУ не перераховує пенсії автоматично. Справи про перерахунок пенсій військовослужбовцям є доволі популярними, і нижче ми про це розкажемо детальніше.
Перерахувати пенсію можна тільки через суд. І навряд він буде один. Чому так?
В звичайному розумінні суд для перерахунку пенсій військовим виглядає доволі просто:
Але, насправді, більшість військових пенсіонерів відмовляються займатися перерахунком пенсії ще на першому етапі. Все через те, що колишній роботодавець може:
Тому, ми радимо військовим пенсіонерам, перед тим, як самостійно займатися перерахунком пенсії за прожитковим мінімумом, отримати кваліфіковану юридичну консультацію щодо цього питання, або повністю покластися на юридичну компанію, яка має великий досвід в цій сфері. Адже, судитися по одному питанню можна тільки один раз.
За нашою практикою, в середньому, пенсія збільшується на 30-35%. Це звичайно не стеля, були випадки збільшення пенсії військовим пенсіонерам і на 50-60%. Для наглядності можна розглянути реальний приклад одного з наших клієнтів:
Різниця – 11666 грн. І це без індексації. До речі, індексація військових пенсій є не менш цікавою темою.
Якщо у Вас є питання щодо:
То можете заповнити форму на цій сторінці, і з Вами зв’яжеться спеціаліст компанії “Мережа права”, надасть вичерпну консультацію, та порадить, що робити далі.