Залишайте заявку на безкоштовну консультацію
2 500 / 4 500 грн. аванс + 3 500 / 4 500 грн. після результату + 3 000,00 грн (у разі необхідності додаткового провадження) + 1350 / 2 700 грн (суд. збір + пошта,якщо немає пільг). У зв’язку з втратою годувальника: ₴ 5 000 або 6 500. Залежить від кількості судів, 1 (якщо довідка видається добровільно) або 2 суди (якщо за довідку треба судитись).
Все залежить від регіону та суду
120/1325/23, 140/2169/23, 160/6729/23, 420/1855/23, 560/794/23
Якщо ви відсилаєте цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті
Ні, не потрібно. За законодавством України ця категорія справ підлягає спрощеному провадженню, яке не вимагає присутності сторін. Суд виносить рішення заочно. Для того, щоб скористатись програмою Вам треба лише надіслати свої документи електронною поштою або у Вайбер юристу «Мережі права» і чекати позитивного рішення суду. Не потрібно стояти в нескінченних чергах, витрачати свої нерви, навіть просто виходити із дому! Більше того, Ви можете у будь-який момент телефонувати на контактний номер «Мережі права», щоб дізнатися про стан своєї справи.
Пенсії в Україні забезпечуються державним бюджетом. Навіть, якщо в бюджеті Пенсійного фонду — дефіцит, необхідні кошти перераховуються із державної казни. Чи був хоч один місяць, коли Вам не прийшла пенсія? Звичайно, що ні. Бо кожного місяця Ви гарантовано отримуєте свою законну пенсію. Відповідно, якщо рішенням суду Ваша пенсія буде збільшена, її НЕ припинять виплачувати. Ви почнете отримувати вже перераховану військову пенсію. У нашій практиці не було випадків, щоб пенсіонеру-силовику після рішення суду виплачували стару пенсію або припинили платити її взагалі.
Кошти, витрачені на адвоката чи юриста досить незначні, порівняно з отриманим результатом. Ось тільки подивіться на прикладі нашої компанії. В середньому за свої послуги ми беремо з військового пенсіонера або правоохоронця 6 000 гривень. При цьому суму часто розбиваємо на два платежі – аванс 3 000 грн та ще 3 000 грн Ви платите лише після фактичного отримання нової пенсії чи компенсації на свою картку. Ми порахували, що кожен пенсіонер-силовик з нашою допомогою збільшив пенсію мінімум на 4 000 гривень. А це означає, що свій аванс на послуги адвоката він окупив повністю з першої ж нової пенсії. Для тих пенсіонерів, які отримали на 5-7 тисяч вищу пенсію, послуги нашої компанії окупаються повністю одразу, та ще й залишається прибуток. Тобто для Вас, по суті, 3 000 грн – це дріб’язок, порівняно з тією сумою, яку Ви отримаєте в результаті. Компенсації та виплати заборгованості становлять десятки тисяч гривень. Тому тут навіть наводити приклад не потрібно. Зрозуміло, що всі витрачені кошти на адвоката окупаються в десятикратному розмірі.
У 2018 році Кабмін прийняв постанову №103, у якій «забув» вказати надбавки до грошового забезпечення як складову для розрахунку пенсії. Через це тисячі колишніх силовиків щомісяця отримують неповні суми виплат. Коли пенсіонер звертається до суду для включення надбавок у розрахунок пенсії, він одночасно може попросити Пенсійний фонд повернути борг за попередні роки, починаючи з 2019 року. Це стало можливим завдяки існуючій судовій практиці. Проте, тепер можна окремим позовом вимагати виплату заборгованості і за період з січня 2018-го по квітень 2019-го (15 місяців). Дізнайтесь, як досягти справедливості та повернути заборгованість за допомогою компанії «Мережа права».
З квітня 2018 року органи Пенсійного фонду нараховували колишнім військовослужбовцям та ветеранам пенсії без урахування додаткових видів грошового забезпечення. Недоотримані пенсії — поширена проблема. Проте українські силовики можуть досягти справедливості. Коли вони звертаються до суду, то не лише перераховують свою пенсію з урахуванням надбавок, а й просять Пенсійний фонд повернути заборгованість, починаючи з 2019 року. Окремим позовом можна вимагати виплату заборгованості й за період з 2018 по 2019 роки. У адвокатів юридичної компанії «Мережа права» є успішний досвід повернення та справедливого перерахунку виплат через суд.
Пенсію колишнім військовослужбовцям нараховують на підставі Закону України №2262-XII «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб». Він визначає розмір пенсії військових пенсіонерів на основі розміру грошового забезпечення. Тобто, для розрахунку беруть посадовий оклад, а також оклад за званням, надбавки за вислугу років і додаткові види грошового забезпечення. Це премії, підвищення, доплати та надбавки.
У 2018 на підставі постанови Кабміну № 704 суттєво підвищили грошове забезпечення військовослужбовців. Проте 21 лютого 2018 року вийшла постанова Кабміну №103, яка встановлювала інші правила нарахування пенсій. У ній проігноровані премії, доплати та надбавки.
Виплати у силовиків стали вищими, аніж до 2018 року, але вони отримують неправильну пенсію через некоректний розрахунок. Коли пенсію перераховують правильно, з урахуванням усіх надбавок, Пенсійний фонд зобов'язаний повернути борг за всі ті роки, коли виплати проводились неправильно. Тож виникає питання: як стягнути борг з Пенсійних фондів і що для цього зробити?
Несправедливий розрахунок пенсій не перший рік турбує силовиків, тому військові пенсіонери відсуджують пенсії. Пенсійний фонд мав би використовувати для розрахунку виплат саме Закон, а не постанову Кабміну. Однак фактично це не відбувається, тож виплата заборгованості по пенсії військовим — справа виключно кожного пенсіонера.
Через суд можна досягти і правильного перерахунку пенсії з надбавками, і повернення заборгованості, але тільки за період з 2019 року до моменту звернення до суду. Однак тепер існує можливість окремим судовим позовом вимагати від Пенсійного фонду виплати заборгованості і за період з 2018 по 2019 роки. Юристи компанії «Мережа права» допоможуть скласти всі необхідні документи та супроводжуватимуть Вас у цьому процесі.
Отже, порядок наступний:
На розв’язання питань погашення заборгованості з пенсійних виплат за рішеннями суду з фактичною виплатою боргу йде в середньому від 3 років. Чому так? Бо порядок погашення заборгованості з пенсійних виплат військовим за рішеннями суду передбачає звернення Пенсійного фонду до Кабміну з проханням виділити кошти на виплату боргів. Після отримання фінансування, виплати отримують військові пенсіонери, які знаходяться на початку черги. Через великий обсяг заборгованості, процес триває довго.
Але очікування варте того: середній розмір боргу складає від 40 000 до 60 000 гривень.
Захистіть своє право: підвищуйте заслужену пенсію. Заповніть форму на цій сторінці, отримайте безкоштовну консультацію юриста компанії «Мережа права».
Зверніть увагу: у нас також доступна послуга повернення доплати 2000 грн до пенсії силовиків, що стали пенсіонерами до 01.03.2018. Звертайтесь, якщо це теж актуально для Вас.